O nás

kdo jsme

STŘECHY SVOBODA

V průběhu naší historie jsme se účastnili řady významných projektů, jako je stavba střech pro obchodní centra, průmyslové komplexy, bytové domy a veřejné budovy. Naše kvalitní provedení a odborné znalosti nás učinily preferovaným partnerem pro mnoho významných developerů a stavebních společností.

S rostoucí poptávkou po moderních a energeticky úsporných střechách jsme investovali do nejnovějších technologií a materiálů, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout nejlepší možné řešení pro jejich střechy.

Naše firma si zakládá na kvalitě, spolehlivosti a profesionálním přístupu. Naši zaměstnanci jsou vyškolení a certifikovaní odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Díky tomu jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Jsme hrdí na naši historii a na to, že jsme mohli přispět k ochran

History

Významné projkety naší firmy

Firma, kterou reprezentujeme, má na svém kontě řadu významných a úspěšných projektů, na kterých jsme se podíleli. Naše zkušenosti a odborné znalosti nám umožnily zrealizovat střechy pro různé typy budov a komplexní projekty v různých odvětvích.

STŘECHY SVOBODA

Vynikající zákaznický servis a dodržení termínů jsou pro nás samozřejmostí. Vždy se snažíme naslouchat Vašim potřebám a zajistit, aby byl celý proces výstavby střechy co nejpohodlnější a nejbezstarostnější.

80 +

ZPRACOVANÝCH NÁVRHŮ

80 +

UZAVŘENÝCH SMLUV

80 +

DOKONČENÝCH PROJEKTŮ

100%

SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ